Hotely

Naši smluvní partneři:

 • HOTEL BERANEK ***

   

  Cena za osobu od 650,- kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně.
  Výborná poloha, cca 3 minuty chůze od Národního muzea na Václavském náměstí, garáže k dispozici.

   

  http://www.hotelberanek.com

 • HOTEL PARK IN****

  Cena za osobu od 500,- kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně. Hotel se nachází na Novém Městě pod Vyšehradem, jen pár kroků od Vltavy.  Nabízí ubytování v moderních pokojích v budově art deco design z roku 1907. Ideální hotel pro privátní a obchodní klientelu.

  http://www.parkinn.cz/hotel-praha

 • FALKENSTEINER HOTEL MARIA PRAG****

  Cena za osobu od 1100,- kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně. 
  Hotel se nachází nedaleko Václavského náměstí a svou výjimečností přesně vystihuje mimořádné postavení, které Praha mezi městy odedávna zaujímá. 
  Skvostná klasicistní fasáda hotelu ukrývá interiér s moderním a inovativním designem a vybavením. Rodné město Franze Kafky hrálo již v rámci podunajské monarchie roli intelektuálního centra. Praha mezi minulostí a modernizací. Objevte vyjímečnost tohoto protikladu.

  http://www.falkensteiner.com/cs/hotel/prag

 • HOTEL PARKHOTEL****

  Cena za osobu od 550,- Kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně.
  Hotel má výhodnou  polohu u Výstaviště v Praze 7, nedaleko parku Stromovka a Letná s výhledem na Staré a Nové Město. Cesta na Staré Město trvá cca 15 minut pěšky, 5 minut tramvají (3 zastávky). Parkoviště přímo u hotelu.

  http://www.parkhotel-praha.cz/

 • HOTEL UNION****

  Cena za osobu od 550,- kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně.
  útulný secesní rodinný hotel na rozhraní Nového Města a Vyšehradu, nedaleko Karlova náměstí v blízkosti historických hradeb Prahy ze 14. století.

  http://www.hotelunion.cz/

 • HOTEL ELITE****

  Cena za osobu od 900,- kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně.
  Top poloha v centru na hranici Starého a Nového města, 3 minuty chůze od Václavského a Staroměstského náměstí. 
  Budova hotelu Élite má dlouhou a bohatou historii, datující se od druhé poloviny 14. století.
  Jedná se o pozoruhodné místo zahalené mýti a legendami. Místo, kde i náročnější klienti naleznou uspokojení a rádi se vracejí.
   

  http://www.hotelelite.cz/

 • HOTEL LEONARDO****

  Hotel Leonardo je útulný a svou polohou ideální, nachází se jen pár kroků od Karlova mostu  a Královské cesty na Starém Městě.
  Cena za osobu od 900,- Kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně.

  http://www.hotelleonardo.cz/

 • HOTEL CLARION CONGRESS****

  Cena za osobu od 600,- Kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně. Hotel má moderně zařízené velké pokoje, Lobby 24 hodiny v provozu, parkoviště v garážích.
  Nový kongresový hotel Clarion se nachází 10 minut veřejnou dopravou od Václavského náměstí. Je propojen s nákupním centrem Fénix. 

  http://www.cchp.cz/

 • HOTEL DIPLOMAT****

  Hotel Diplomat se nachází nedaleko Pražského hradu, na Evropské ulici - spojnici centra s letištěm Václava Havla Praha. Hotel má útulné pokoje, parkoviště a výborné spojení veřejnou dopravou na Staré Město.
  Cena za osobu od 600,- Kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně.
   

  http://www.diplomthotel.cz

 • HOTEL MAJESTIC****

  Nový luxusní hotelový komplex Best Western Premier Hotel Majestic Plaza se nachází jen pár kroků od Václavskéh náměstí, v jedné z nejatraktivnějších lokalit historického a obchodního centra Prahy.
  4* Superior Hotel Majestic Plaza má k dispozici pokoje ve dvou unikátních interiérových stylech (Art deco a Bidermeier).
  Váš pobyt Vám zpříjemní profesionální, přátelskýa vždy ochotný personál hotelu, ochutnat můžete z bohatého výběru pokrmů z celého světa, relaxovat v sauně a whirlpoolu a nechat se okouzlit výhledem na Pražský hrad z pokojů umístěných v nejvyšším obytném patře.
  Cena za osobu od 900,- Kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně.

  http://www.hotel-majestic.cz/

 • BOTEL ADMIRAL***

  Botel Admirál kotví na levém břehu Vltavy proti Tančícímu domu na Novém Městě.
  Má vlastní parkoviště.
  Cena za osobu od 750,- Kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně.

  http://www.admiral-botel.cz

 • HOTEL MARRIOTT-COURTYARD****

  Cena za osobu od 1250,- kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně.
  Nový a moderní hotel na Vinohradech, vedle nákupního centra Flora.

  http://www.marriott.com/hotels/travel/prgdt-prague-marriott-hotel/

 • HOTEL AMBASSADOR*****

  Cena za osobu od 1250,- kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně.
  Top poloha v samém středu města na Václavském náměstí. Hotel má dlouholetou tradici, výborné jméno a služby 5* hotelu.

  http://www.ambassador.cz

 • HOTEL AQUAPALACE***

  Luxusní čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague nabízí idelání spojení pobytu v Praze s relaxací, odpočinkem i zábavou, to vše v bezprostřední blízkosti jedne z nejkrásnějších evropských metropolí.
  Aquapalace hotel je součástí areálu AQUAPALACE PRAHA, který je největším středoevropským aquaparkem. Nabídka služeb zahrunuje rozsáhle moderní konferenční centrum, výbornou kuchyni, přímý přístup do nové otervřeného aquaparku a široký výběr individuálních, rodinných a wellness balíčků.
  Hotel se nachází  také v blízkosti Průhonického zámku a parku, který je součástí pražské památkové rezervace, pod ochranou UNESCO.
  Cena za osobu od 600,- kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně.

  http://www.aquapalacehotel.cz

 • HOTEL CLARION OLD TOWN****

  Clarion hotel Prague Old Town nabízí moderní vybavení a služby, jako například recepci a concierge 24h denně, room service, přípojení k internetu zdarma v hotelém lobby a na pokojích, bezbarierový přístup. Wi-Fi přípojení ve veřejných prostorech, kuřácké a nekuřácké pokoje. Hotel je ideálním místem v Praze pro konání konferencí je vybaven jednacími místnostmi s kapacitou až do 130ti delegátů. Svou polohou na Starém Městě vedle Anežského kláštera (národní galerie - gotické umění) je ideálním řešením pro klienty, kteří hledají ubytování v centru Prahy.
  Cena za osobu od 900,- kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně.
   

  http://www.clarionhotelpragueoldtown.com

 • HOTEL DAP***

   

  Vítejte v moderně zařízeném hotelu DAP*** - Dům armády Praha, který se nachází jen několik minut od Pražského hradu, dominantního symbolu Prahy, odkud můžete poznávat zákoutí historické Prahy - Karlův most, Staroměstské náměstí, Malou Stranu. Hotel je situovaný ve středu jedné z nejvýznamnějších pražských čtvrtí Dejvice na Vítězném náměstí 4, u stanice metra A a s přímou autobusouvou linkou na Letiště Václava Havla, je příjemným místem pro všechna vaše osobní či pracovní setkání.Cena za osobu od 600,- kč ve 1/2 pokoji včetně bufetové snídaně.

  http://www.daphotel.cz/

 • HOTEL GOTTSCHALLALM

   
   

  Vzdálenost z Prahy 450 km. Parkoviště  před hotelem.  Příjezd na lanovku a dojezd do hotelu je možný na lyžích.

  Hotel Gotschallalm se nachazí u první lanovky Ski areálu Obertauern, který patří se svými 100 km perfektně upravených sjezdovek, 31 km běžeckých tratí, 20 lanovkami a 6 vleky a jistotou kvalitních sněhových podmínek (areál leží ve výšce 1700 – 2313 m.n.m.) k nejoblíbenějším v Rakousku.

  Hotel je vybaven apartmány, 1/1, 1/2  a vícelůžkovými pokoji se sociálním zařízením.Stravování  (plná penze nebo polopenze) probíhá formou obsluhy v 5 restauračních prostorách, návštěvníkům jsou k dispozici dále 2 společenské prostory pro zábavu a hry, sauna, zábavní prostory pro stolní tenis, stolní fotbal, místnost s televizí/dvd…, lyžárna se sušárnou  a zařízením pro vyhřívání/sušení bot a k občerstvení možnost nákupu nápojů v kiosku na baru. Cca 15 minut chůze je v centru Obertauern možnost nákupu v místním supermarketu.  Zárukou spokojenosti je každodenní přítomnost majitele hotelu (zajištění ev. lékařské pomoci, atd.),  jelikož se jedná o rodinný podnik.

  Cena za osobu od 900,- kč ve vícelůžkovém  pokoji včetně plné penze.

  http://www.gottschallalm.at/